ژوئن 20, 2021
این لیست Samsung Galaxy Watch 4 را برای راه اندازی با Watch Active 4 ارائه می دهد

این لیست Samsung Galaxy Watch 4 را برای راه اندازی با Watch Active 4 ارائه می دهد


سامسونگ اواخر امسال خط پرچمدار بعدی خود را منتشر خواهد کرد. اخیراً دیده ایم که یک شرکت صدور گواهینامه فنلاندی مقداری از غلات را ریخته است. اکنون لیستی از سایت چینی 3C (h / t) وجود دارد MyFixGuide) جزئیات بیشتری درباره Galaxy Watch 4 به اشتراک گذاشت.

این لیست نشان می دهد که سری Galaxy Watch 4 (شماره مدل SM-R880 و SM-R890) همراه با Galaxy Watch Active 4 وارد بازار خواهد شد. اگرچه در این لیست نام مورد دوم ذکر نشده است ، اما تا حدود زیادی اعتقاد بر این است که SM-R860 و SM-R870 ساعت های فعال بعدی هستند. اگر تعجب می کنید که چرا چهار شماره مدل وجود دارد ، به نظر می رسد سامسونگ هر دو مدل را در دو اندازه منتشر می کند.

چه چیز دیگری در مورد Galaxy Watch 4 می دانیم؟

از نظر مشخصات ، در مورد این دو دستگاه چیز دیگری به غیر از سرعت شارژ آنها گفته نمی شود. گلکسی واچ 4 و گالکسی واچ اکتیو 4 مطابق با مدل های قبلی از شارژ 5 وات پشتیبانی خواهند کرد.

خواندن بیشتر: بهترین ساعت های هوشمند سامسونگ که می توانید خریداری کنید

با این حال ، یک حذف قابل توجه وجود دارد. در گواهینامه هیچ اشاره ای به شارژر نشده است. این امکان وجود دارد که شارژرها به یک لیست جداگانه بروند. با این حال ، این احتمال وجود دارد که سامسونگ نتواند شارژرها را در بسته بندی قرار دهد.

گرچه ممکن است کنار گذاشتن شارژرهای گوشی های هوشمند مانند Galaxy S21 منطقی باشد ، اما برای یک دستگاه پوشیدنی اقدامی خطرناک است. در حالی که شارژرهای گوشی های هوشمند معمولاً قابل تعویض هستند ، شارژرهای قابل حمل و نوسانات کمی پیچیده تر هستند.

همچنین این احتمال وجود دارد که سامسونگ از شارژرهای همراه با خط قبلی گلکسی واچ استفاده مجدد کند. در هر صورت ، برای تأیید برنامه های سامسونگ خیلی زود است. هنگامی که دستگاه ها از طریق آژانس صدور گواهینامه دیگری عبور می کنند ، می توانیم تصویر واضح تری به دست آوریم. در حال حاضر ، ممکن است بخواهید شارژرهای Galaxy Watch 3 یا Galaxy Watch Active 2 خود را نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *