ژوئن 20, 2021
برنامه طراحی شده SmartThings سامسونگ می تواند آن را به گزینه بهتری برای یک خانه هوشمند تبدیل کند

برنامه طراحی شده SmartThings سامسونگ می تواند آن را به گزینه بهتری برای یک خانه هوشمند تبدیل کند


SmartThings در مقایسه با سیستم عامل های خانه هوشمند اپل و گوگل اغلب افت کوتاهی دارد ، اما سامسونگ معتقد است که ممکن است نظر شما را تغییر دهد. پسندیدن Android Central خاطرنشان می کند که این شرکت رابط طراحی شده SmartThings را در اندروید (iOS به زودی) معرفی کرده است که می تواند به شما دلیلی برای انتخاب فناوری بیش از سنگین وزن رقابت کند.

همچنین مشاهده کنید: بهترین دستگاه ها با دستیار Google

سامسونگ رابط کاربری جدید SmartThings را سریعتر و ساده تر شارژ می کند ، همه موارد به پنج بخش تقسیم شده است: موارد دلخواه ، دستگاه ها ، زندگی (برای باز کردن سرویس ها) ، اتوماسیون و منوی عمومی. اگر هنگام ورود به خانه همیشه چراغ های اتاق نشیمن و تلویزیون را روشن کنید ، از نظر تئوری فعال سازی آنها آسان تر خواهد بود.

طراحی مجدد سامسونگ را دنبال می کند و تجربه مشابهی را برای Galaxy Books و سایر رایانه ها از طریق برنامه WindowsTh SmartThings ارائه می دهد.

اگر به رابط قبلی SmartThings عادت کرده باشید ، این ممکن است شما را رد کند. با این حال ، در ابتدا درک آن بسیار ساده تر به نظر می رسد. اگر از رقابت ناامید شده اید یا می خواهید پلتفرم ساخته شده با تلفن Galaxy خود را امتحان کنید ، می تواند آن را به یک گزینه مناسب تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *