ژوئن 20, 2021
تلفن های تاشو گوگل ، ویوو و شیائومی در Q4 2021 عرضه می شوند

تلفن های تاشو گوگل ، ویوو و شیائومی در Q4 2021 عرضه می شوند


ماه ها است که گزارش هایی شنیده ایم مبنی بر اینکه سامسونگ در حال تولید نمایشگرهای تاشو تلفن برای تولیدکنندگان مختلف تجهیزات اصلی است و انتظار می رود این دستگاه ها در اواخر سال 2021 منتشر شوند. اکنون به نظر می رسد جزئیات بیشتر در اخبار کره مستقر شده است.

الك اعلام کرد که سامسونگ تولید پنل های OLED تاشو را برای گوگل ، ویوو و شیائومی در ماه اکتبر آغاز خواهد کرد. وی افزود که این سه شرکت قصد دارند تلفن های تاشو خود را در Q4 2021 به بازار عرضه کنند.

وی گزارش های قبلی مبنی بر اینکه گوگل تاشو دارای صفحه نمایش تاشو 7.6 اینچی خواهد بود ، هرچند هنوز خبری از نمایشگر خارجی نیست. در همین حال ، Vivo تاشو با یک صفحه نمایش اصلی 8 اینچی 3.4: 3 و یک پنل بیرونی 6.5 اینچی ارائه می شود.

به نظر نمی رسد که جزئیات زیادی در مورد شیائومی بعدی تاشو وجود داشته باشد الك گفت که سامسونگ صفحه اصلی و CSOT صفحه “لوازم جانبی” را می سازد. به اصطلاح نمایشگر لوازم جانبی به یک تاشو تاشو اشاره می کند ، نه یک تبلت تاشو به اندازه صفحه نمایش خارجی به اندازه گوشی هوشمند. این نیز منطقی است ، زیرا شیائومی اکنون دستگاهی به سبک تبلت را در Mi Mix Fold که اخیراً منتشر شده است ، ارائه می دهد.

پیش از این فروشنده اعلام کرده بود که اوپو از نوع تاشو تاشو قابل تنظیم است که دارای یک صفحه اصلی 7.7 اینچی و یک نمایشگر خارجی 1.5 اینچی تا 2 اینچی است. اما اکنون گزارش شده است که دستگاه تا سال 2022 به تأخیر افتاده است.

با این حال ، به نظر می رسد کسانی که به دنبال یک تلفن تاشو جدید هستند ممکن است در Q4 2021 برای انتخاب خراب شوند. آیا تلفن های تاشو غیر سامسونگ وجود دارد که مشتاقانه منتظر مشاهده آنها باشید؟ از طریق نظرسنجی در بالای این صفحه به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *