ژوئن 20, 2021
در اینجا چند سرویس پخش ویدئو در مشترک شما آورده شده است

در اینجا چند سرویس پخش ویدئو در مشترک شما آورده شده است


بسیاری از سرویس های پخش ویدئو برای انتخاب وجود دارند و اغلب نگه داشتن برگه ها در نمایش های مورد علاقه خود به بیش از یک مورد نیاز دارد. این می تواند یک تلاش کاملاً گران قیمت باشد ، به خصوص اگر مثلاً بیش از 5 مشترک شوید. با توجه به نظرسنجی اخیر در وب سایت ما ، تعداد قابل توجهی از کاربران این کار را انجام می دهند.

ما از خوانندگان خواستیم تخمین بزنند که چند سرویس پخش ویدئو مشترک است. این چیزی است که آنها به ما گفتند.

در چند سرویس پخش ویدئو مشترک هستید؟

نتایج

این نظرسنجی خوانش های شگفت انگیزی را ارائه داد. نتایج نه تنها تعجب آور بود ، بلکه تعداد قابل توجهی از کاربران به طور کلی در سرویس پخش ویدئو مشترک نیستند. بیش از یک پنج خواننده ما ، یا 21٪ پاسخ دهندگان ، اشتراک پخش جریانی ویدئو با هیچ پلتفرمی را ندارند. این همچنین محبوب ترین گزینه در میان شش انتخاب بود.

حدود 17٪ از خوانندگان حداقل در یک سرویس مشترک می شوند ، اما رقم Goldilocks سه است. بیش از 20٪ پاسخ دهندگان در سه سرویس پخش ویدئو مشترک هستند. با این حال ، برخی گام دیگری به جلو برمی دارند. در حالیکه 13.6٪ خوانندگان ادعا می کنند مشترک چهار سرویس جریانی هستند ، تقریبا 12.5٪ مشترک “پنج یا بیشتر” هستند.

در مورد محبوب ترین سرویس ها ، Netflix در نظرات برجسته بوده است ، Amazon Prime Video ، Apple TV Plus و HBO Max نیز اشاره کرده اند. همچنین چندین کاربر برای تماشای نمایش های تلویزیونی انگلیس در BritBox مشترک می شوند.

این چیزی است که شما به ما گفتید

  • Peter Turner: Netflix ، Britbox و Amazon Prime Video.
  • Montisaquadeis: شخصاً ، نه ، زیرا من از حساب والدینم استفاده می کنم.
  • JL T0x: من در حال حاضر Netflix (یک کاربر قدیمی) ، Hulu ، Disney Plus دارم و از طریق یک اشتراک جداگانه کابل / اینترنت با Spectrum ، دسترسی مستقیم به HBOMax ، OWN ، Lifetime ، ESPN ، FX ، MTV و 30 شبکه دیگر را دریافت می کنم. مطالب بی پایان. فقط محتوای رسانه ای که مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای آنها هستم ، جدیدترین فیلم های سینما هستند.
  • Mayyours Ransford: Netflix و Apple TV Plus.
  • Konrad Beauty-Darłak: Netflix برای انیمه 🙂
  • Tennisfreak: Netflix و HBO Max (اما این با برنامه تلفن من برای ATT همراه است).
    اگر همه این شرکت ها به بارگیری نمایش های خود ادامه دهند و آنها را پشت دیوارهای اشتراک اشتراک بگذارند ، این عکس برعکس می شود. مردم پول نامحدود یا تمایل به صرف دوازده اشتراک پولی ندارند.
  • کالین انگلیسی: من در انگلیس مشترک Netflix ، Now TV و Britbox هستم. نتفلیکس نمایش های خاصی دارد که من می خواهم تماشا کنم ، اکنون موارد دیگری نیز وجود دارد و Britbox از دوران کودکی من برنامه های BBC را دارد مانند Doctor Who از دهه 60.

این فقط برای این نظرسنجی است. با تشکر از نظرات و نظرات شما اگر فکر دیگری درباره خدمات یا نتایج جریانی دارید ، آنها را در زیر رها کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *