ژوئن 20, 2021
فکر می کنید گوگل و اپل هنوز نوآوری هایی را در گوشی های هوشمند ارائه می دهند؟

فکر می کنید گوگل و اپل هنوز نوآوری هایی را در گوشی های هوشمند ارائه می دهند؟


اپل به تازگی آدرس اصلی WWDC خود را به پایان رسانده است و از نظر به روزرسانی نرم افزار ، نگاهی به شماره بعدی به مصرف کنندگان می دهد. این آدرس چند هفته پس از آنکه گوگل در کنفرانس توسعه دهنده I / O خود برای نرم افزار خود همین کار را انجام داد ، ارائه می شود.

اپل iOS 15 را روی میز معرفی می کند که آخرین به روزرسانی برای آیفون آن است. در همین حال ، گوگل در رویداد خود جزئیات اندروید 12 را ذکر کرد و آخرین به روزرسانی برای ارتش عظیم دستگاه های اندرویدی را یادداشت کرد.

فکر می کنید گوگل و اپل هنوز در سیستم عامل های گوشی های هوشمند خود نوآوری هایی ارائه می دهند؟ این موضوع امروز نظرسنجی فعلی ما است ، بنابراین می توانید از طریق نظرسنجی فوق رأی دهید.

به راحتی می توان فهمید که چرا برخی ممکن است احساس کنند که این دو شرکت واقعاً کار زیادی برای نوآوری در سیستم عامل های خود انجام نداده اند. به نظر می رسد که اپل و گوگل در حال رد و بدل کردن توابع با یکدیگر هستند ، شاید آنها شرایط را تغییر دهند. ما همچنین دیده ایم که ویژگی های Google و Apple برای اولین بار در پوسته های Android یا سیستم عامل های رقیب مانند پخش کننده ویدیوی پاپ آپ تبلیغ شده توسط سامسونگ و حرکاتی که برای اولین بار در WebOS دیده می شود ، دیده می شود.

سپس این بحث دوباره وجود دارد که هر دو شرکت هنوز در سیستم عامل های تلفن خود در حال نوآوری هستند. اخیراً ، ما شاهد آن هستیم که اپل با بازگرداندن کنترل داده به کاربران ، شفافیت را برای ردیابی برنامه ارائه می دهد. در همین حال ، Google همچنین یک ویژگی پاک کننده خواب زمستانی برنامه را برای حذف مجوزها ، غیرفعال کردن اعلان ها و آزاد کردن فضای برنامه هایی که ماه ها استفاده نشده اند ، ارائه کرده است. و با این حال ، آیا این دو مثال به جای قاعده مستثنی هستند؟ با رأی دادن یا ارسال نظر به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *