ژوئن 20, 2021
کاربران Android در اروپا پس از پیمایش Google می توانند گزینه های جستجوی بیشتری دریافت کنند

کاربران Android در اروپا پس از پیمایش Google می توانند گزینه های جستجوی بیشتری دریافت کنند


به زودی ممکن است گزینه های جستجوی بیشتری در Android دریافت کنید – حداقل اگر در اروپا زندگی می کنید ، حداقل. پسندیدن TechCrunch گزارشات (سلب مسئولیت: این نویسنده در مورد می نویسد TC سایت خواهر یا برادر Engadget) ، گوگل یک سیستم حراجی را لغو کرده است که در آن شرکت ها در صفحه جستجوی اندروید اروپا پرداخت می کردند یا فرصتی برای حضور داشتند. همچنین شامل بیش از چهار گزینه موجود خواهد بود.

بیشتر بخوانید: Google v. EU: در کدام طرف هستید؟

غول اینترنت اکنون به ارائه دهندگان جستجوی واجد شرایط برای Android اجازه می دهد تا پس از “بازخورد اضافی” (بخوانید فشار) از کمیسیون اروپا ، به طور رایگان شرکت کنند. پسندیدن بلومبرگ ماه گذشته ، مارگرت وستاگر ، کمیسر رقابت اتحادیه اروپا گفت که سیستم حراج نقض شده است و اتحادیه اروپا “به طور فعال” برای اصلاح آن تلاش می کند. به عبارت دیگر ، گوگل در صورت عدم حرکت در ابتدا ، اقدام نظارتی بیشتری را انجام می دهد.

صفحه انتخاب به روز شده جستجوگر Android باید در ماه سپتامبر وارد شود.

گوگل در پاسخ به جریمه ضد انحصاری 5 میلیارد دلاری اتحادیه اروپا به دلیل ادعای رفتار ضد رقابتی ، شامل الزام این شرکت به توزیع موتور جستجوی خود در خارج از Google Play ، حراج ها را در سال 2018 آغاز کرد. این شرکت ادعا می کند که رویکردش در پرداخت هزینه برای شرکت در صفحه جستجو به رقابت کمک می کند ، اما موتورهای رقیب با آن مخالفت می کنند. آنها گفتند که سیستم پولی نه تنها مانع ارائه دهندگان جستجوی کوچکتر می شود ، بلکه مدل های جایگزین کسب و کار (مانند موتور کاشت درخت Ecosia) را جریمه می کند و اسلات بسیار کمی دارد.

این بدان معنا نیست که هنگام راه اندازی تلفن اندرویدی جدید در اروپا ، همیشه Ecosia ، DuckDuckGo یا سایر موتورهای جستجوی جایگزین را مشاهده خواهید کرد. با این حال ، مطمئناً گزینه های بیشتری را خواهید دید و ممکن است موتورهایی را ببینید که در گذشته به ندرت گزینه هایی (اگر تاکنون نبوده اند) بوده اند. اگر طرفدار جستجوی Google نیستید یا فقط می خواهید انعطاف پذیری بیشتری در شخصی سازی دستگاه های خود داشته باشید ، این خبر خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *