ژوئن 20, 2021
اطلاعات منتشر شده از ساعت هوشمند هوشمند Android در فیس بوک ممکن است شامل دوربین های موبایل باشد

اطلاعات منتشر شده از ساعت هوشمند هوشمند Android در فیس بوک ممکن است شامل دوربین های موبایل باشد


ساعت هوشمند اندرویدی اندروید حتی ممکن است بلند پروازانه تر از آنچه تصور می شد باشد. روی لبه منابع ادعا می کنند که ساعت فیس بوک شامل دو دوربین موبایل – البته برای اشتراک عکس و فیلم در شبکه اجتماعی است.

گزارش شده است که مچ دستان سفارشی برای اندروید در مرکز دوربین با یک سنسور تماس ویدیویی جلویی و یک دوربین دوم با قابلیت فوکوس خودکار 1080p متمرکز خواهد شد که هنگام جدا شدن می تواند عکس و فیلم ضبط کند. به گفته افراد آشنا به این موضوع ، فیس بوک می خواهد مردم از این ساعت به روشی که امروز می توانند از تلفن هوشمند استفاده کنند استفاده کنند. اشخاص ثالث لوازم جانبی ایجاد می کنند تا توپی دوربین را به اشیایی مانند کوله پشتی متصل کنند.

بر این اساس ، ممکن است لازم نباشد دستگاه را با هر تلفنی جفت کنید. گفته می شود که فیس بوک برای ارائه داده های LTE و فروش ساعت در فروشگاه ها با شرکت های بزرگ مخابراتی آمریکایی همکاری می کند. یک گوشه تناسب اندام نیز وجود دارد که پر از ضربان قلب است.

بیشتر بخوانید: بهترین ساعتهای Wear OS

شاید مجبور باشید صبور باشید. ساعت فیس بوک تا تابستان 2022 منتشر نمی شود و ممکن است قیمت هدف 400 دلار تغییر کند. منابع گفتند که نسخه های آینده ممکن است عینک واقعیت افزوده برنامه ریزی شده شرکت را کنترل کنند.

فیس بوک قبلاً از اظهار نظر خودداری کرده است.

ساعت فوق العاده به نظر می رسد ، اما ممکن است برای فیس بوک منطقی باشد. تصور می شود که مارک زاکربرگ ، رئیس شرکت ، سخت افزاری از این قبیل را راهی برای دور زدن اپل و گوگل می داند ، که هر دو قابلیت فیس بوک را برای توزیع برنامه ها و جمع آوری داده ها دیکته می کنند. از نظر تئوری ، فیس بوک می تواند بدون نگرانی در مورد محدودیت هایی مانند کنترل شدید حریم خصوصی ، این شرکت ها را “دور بزند”.

با وجود این هدف ممکن است فیس بوک انتظار زیادی برای فروش ساعت نداشته باشد. تماس ها گفتند که او انتظار دارد در ابتدا بلوک های فیس بوک را در “شش رقم کم” بفروشد. اگر اینگونه باشد ، این شرکت قصد ندارد اپل واچ ، Wear OS یا سایر سیستم عامل ها را بارگیری کند – بلکه اولین حمله ای است که در صورت موفقیت می تواند به سخت افزار بیشتری منجر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *