ژوئن 20, 2021
اکنون می توانید از طریق تلفن های KaiOS تماس WhatsApp برقرار کنید

اکنون می توانید از طریق تلفن های KaiOS تماس WhatsApp برقرار کنید


WhatsApp در تلفن های هوشمند و رایانه در دسترس است ، اما در پلت فرم تلفن KaiOS با ویژگی های چندین سال پیش نیز موجود است. بنابراین اگر می خواهید از این سرویس استفاده کنید ، مجبور نیستید یک گوشی هوشمند بالقوه گران قیمت خریداری کنید.

اکنون واتس اپ و تیم KaiOS از در دسترس بودن تماس های صوتی واتس اپ در این پلتفرم نیز خبر داده اند. این افزونه از طریق به روزرسانی WhatsApp در KaiOS ، یعنی نسخه 2.2110.41 ، ارائه می شود و در سراسر جهان در دسترس است.

مت Idema ، مدیر عامل WhatsApp در بیانیه مطبوعاتی مشترک گفت: “ما می خواهیم از جوامعی پشتیبانی کنیم که دارای سیستم عامل سبک تری در بسیاری از نقاط جهان هستند.”

شایان ذکر است که تنها نیاز تماس های صوتی KaiOS WhatsApp (علاوه بر نسخه مورد نیاز برنامه) 512 مگابایت RAM است. بنابراین دستگاه هایی مانند JioPhone هند باید به خوبی کار کنند. متأسفانه برخی از دستگاه های KaiOS مانند 17 دلاری MTN Smart S که چند سال پیش آزمایش کردیم این نیاز را برآورده نمی کنند.

با این وجود ، این یک معامله بزرگ است زیرا مانع ورود تماس WhatsApp از تلفن های هوشمند به تلفن های بسیار ارزان تر را کاهش می دهد. و کاربران تلفن برای برقراری و دریافت تماس از طریق برنامه پیام رسانی فقط به برخی از داده های تلفن همراه یا یک نقطه اتصال Wi-Fi نیاز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *