ژوئن 20, 2021
برنامه Samsung Wear OS برای MWC 2021 برنامه ریزی شده است

برنامه Samsung Wear OS برای MWC 2021 برنامه ریزی شده است


یکی از بزرگترین شگفتی های سال 2021 تاکنون اعلامیه همکاری سامسونگ و گوگل برای تصاحب سلطان صنعت ساعت های هوشمند است: اپل. سامسونگ و گوگل (و خریدهای جدید از Google Fitbit) با هم همکاری خواهند کرد تا سیستم عامل Wear OS گوگل رقیب بهتری برای watchOS اپل باشند.

اگرچه در مورد این مشارکت از گوگل چیز کمی شنیدیم ، اما از سامسونگ چیز زیادی نشنیدیم. وقتی سامسونگ یک رویداد ساعت هوشمند را در کنگره جهانی موبایل برگزار کرد ، این تغییر در 28 ژوئن تغییر خواهد کرد.

متصل: گوگل و سامسونگ با هم همکاری می کنند تا Wear OS را به یک رقیب واقعی تبدیل کنند

طبق لیست رسمی ، رویداد سامسونگ شامل اخبار مربوط به “اکوسیستم کهکشان” و همچنین “تجربه مشاهده جدید” خواهد بود. سامسونگ ادعا می کند که “ساعت های هوشمند را بازآفرینی می کند” ، و بیشتر اوقات در مورد موضوع شکی باقی نمی گذارد.

این اولین مطالعه عمیق تجربه Samsung Wear OS توسط خود سامسونگ خواهد بود. اگرچه بعید به نظر می رسد که سامی در هنگام رویداد مجازی سخت افزار جدید Galaxy Watch را آغاز کند ، اما این امکان وجود دارد. با این حال ، غیر منطقی نیست که تصور کنیم واقعاً می توانیم درک کنیم که سیستم عامل Wear جدید چگونه است.

سامسونگ Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch Active 4 احتمالاً با سیستم عامل جدید Wear OS کار خواهد کرد. آنها اولین ساعت های هوشمند غیر تایزن این شرکت برای سالها خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *