ژوئن 20, 2021
بهترین و بدترین لحظه های برترین نمایشگاه بازی ها

بهترین و بدترین لحظه های برترین نمایشگاه بازی ها


غول بمب پلی استیشن E3 2006

نمایشگاه الکترونیکی سرگرمی (E3) دوباره به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تقویم بازی در انتظار ما است. بین همه گیری و مشارکت کاهش یافته ، فاصله زیادی با رویدادهای E3 مربوط به سالهای گذشته دارد.

با این حال ، ما انتظار اخبار بزرگی را از نینتندو ، مایکروسافت و بسیاری از ناشران شخص ثالث داریم. بنابراین با در نظر داشتن این فکر ، ما فکر کردیم اکنون زمان مناسبی برای بررسی بهترین و بدترین لحظات تاریخ نمایش است.

پوشش مرتبط: E3 2021 – هر آنچه باید بدانید و آنچه انتظار دارید باشد

بهترین لحظات E3

سونی قیمت PS1 (E3 1995) را اعلام کرد

یکی از بهترین و غیرمعمول ترین لحظات E3 سونی بود که قیمت اولین پلی استیشن را در ایالات متحده اعلام کرد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که سگا در جریان رویداد E3 خود قیمت کنسول Saturn را با قیمت 399 دلار اعلام کرد ، در حالی که به طور ناگهانی در دسترس بودن سریع آن را اعلام کرد.

جواب سونی؟ فقط برای اینکه استیو رییس ، رئیس پلی استیشن آمریکا روی صحنه حاضر شود ، “299” را بگوید و برود. و این درست است ، یک تازه وارد در کنسول تأثیر زیادی و ماندگار در صنعت داشته است.

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty Revealed (E3 2000)

سونی PS2 را در سال 1999 معرفی کرد و پیگیری های انجام شده برای PlayStation اصلی در ابتدا سر و صدای زیادی به پا کرد. در حقیقت ، پیشنهادهایی وجود داشت که تصاویر بصری مشابه فیلم های CG ارائه می دهد (… نه). بعداً مشخص شد که PS2 دقیقاً برای توسعه دهندگان کنسول مناسب نیست ، اما کونامی و هیدئو کوجیما به ما نشان دادند که در ابتدای زندگی کنسول چه چیزی ممکن است باشد.

کونامی دنباله اقدام مخفی کاری PS1 Metal Gear Solid را در E3 2000 معرفی کرده است که با گذشت زمان جلوه های بصری خیره کننده ای را نشان می دهد. این تریلر همچنین نمونه های بسیار خوبی از تعامل در طول زمان را نشان می دهد ، مانند مخفی شدن در کمد ، شلیک لوله برای ارسال بخار به دشمنان و از بین بردن میوه ها ، نوشیدنی ها و فنجان ها در هنگام تیراندازی. جای تعجب نیست که Metal Gear Solid 2 به یکی از مورد انتظارترین نسخه های سالهای اولیه عرضه PS2 تبدیل شد.

Legend of Zelda: The Twilight Princess (E3 2004)

نینتندو در رویداد Spaceworld 2000 از نمایش واقعی Legend of Zelda رونمایی کرد که برای نمایش قدرت GameCube طراحی شده است. اما تصمیم نینتندو برای انتخاب سبک هنری تیره برای اولین عنوان Zelda در کنسول (The Wind Waker از سال 2002) طرفداران را دو قطبی کرد.

غول ژاپنی سرانجام در E3 2004 (گرگ و میش پرنسس) یک بازی واقع گرایانه تر از Zelda را نشان داد و مخاطبان را عصبانی کرد. من هنوز هم ادعا می کنم که سبک انیمیشن Wind Waker به مراتب بهتر از Twilight Princess منسوخ شده است ، اما واکنش جمعیت در اینجا به افسانه E3 فرو رفته است.

Microsoft Backward Compatibil Surprise (E3 2015)

نه سونی و نه مایکروسافت برای E3 2015 (PS4 و Xbox One) سازگاری معکوس برای کنسول های جدید خود ارائه ندادند ، که کاملا ناامید کننده بود. با این وجود Xbox 360 و PS3 معماری کاملاً متفاوتی را در مقایسه با جانشینان خود ارائه داده بودند ، این غیرمنتظره نبود. بنابراین مطمئناً سازگاری عقب مانده ای را مشاهده نخواهیم کرد ، چنین است؟

علی رغم همه شانس ها ، مایکروسافت در جریان نمایش اعلام کرد که انواع بازی های Xbox 360 با Xbox One سازگار خواهند بود. این یک دستاورد بزرگ تکنولوژیکی بود که شایسته آن بود که به استقبال وحشیانه حاضران برسد. این امر به ویژه با توجه به دو سال گذشته که مایکروسافت تمرکز خود را بر روی همه چیز به جز بازی ها معطوف داشت ، بسیار مهم بود.

سونی فرنچایزهای مورد علاقه طرفداران را دوباره زنده می کند (E3 2015)

مایکروسافت و سونی هر دو از E3 2015 فوق العاده بهره مند شدند ، مایکروسافت بر سازگاری عقب مانده صنعت خود با عناوین قبلی تمرکز کرده است. در همین حال ، مالک پلتفرم PlayStation استفاده از صحنه خود را برای انتشار اطلاعیه های مربوط به بمب ، از جمله Final Fantasy 7 Remake (یک بار ده سال قبل در E3 2005 به عنوان یک فرصت تحریک شده) ، Shenmue 3 و آخرین نگهبان استفاده کرد.

هر سه عنوان سونی را نشان می دهد و سعی دارد گیمرهای سرسخت را در کنفرانس خود جلب کند. Final Fantasy 7 Remake رویکرد اصلی PS1 کلاسیک بود ، The Last Guardian – سومین بازی از کف تیم Ico – سالها بعد در جهنم توسعه اعلام شد و Shenmue 3 قول داد یک حماسه ابتکاری را که از Sega Dreamcast آغاز شد ، کامل کند. . برای بیرون آمدن واقعی هر سه مدتی زمان لازم است (و مورد دوم پذیرایی متفاوتی را آغاز می کند) ، اما این سه نفر ، به همراه یک IP جدید مانند Horizon Zero Dawn ، قدرت ستاره ای باورنکردنی را در ویترین سونی فراهم کرده اند.

Keanu Reeves سریال را می دزدد (E3 2019)

کنارگذاشتن Cyberpunk 2077 پس از شکسته شدن بسیار چشمگیر ، آسان است ، اما این یکی از مورد انتظارترین بازی های چند سال گذشته بود. از زمان اعلام آن در سال 2012 ، طرفداران اطلاعات بیشتر و در نهایت یک تاریخ انتشار را می خواستند.

ما جزئیات زیادی را در کنفرانس Microsoft E3 2019 دریافت کردیم و همچنین بازیگر کیانو ریوز را به صحنه بردیم. حضور ریوز در صحنه ، استقبال و “نفس گیر” با وجود راه اندازی ناامیدکننده Cyberpunk پس از آن ، به مناسبت بسیار به یاد ماندنی ساخته شد.

بدترین لحظه ها E3

پیش پرده این Killzone 2 (E3 2005)

رویداد سونی E3 در سال 2005 اساساً یک مهمانی آینده PlayStation 3 بود ، که نشان می دهد کنسول آینده چگونه به نظر می رسد. و بسیاری از تریلرها تقریباً به نظر واقعی خوب نرسیده اند. این مورد تریلر Killzone 2 است.

تیتانیوم ژاپنی از تریلر Killzone 2 رونمایی کرده و گفته است که اینها “فیلمهایی در زمان واقعی” هستند که روی PS3 کار می کنند. در واقع این یک ویدیوی کامپیوتری برای استفاده داخلی بود. این به وحشت توسعه دهندگان حق رای Guerilla Games بود ، زیرا بعدا سخنگوی توضیح داد که اولین کیت توسعه PS3 در زمان انتشار تریلر “تازه وارد” شده است.

Killzone 2 سرانجام در اوایل سال 2009 به بازار عرضه می شود و قطعاً بیش از انتظار هر کس به تریلر اصلی نزدیک است. اما از چند طریق دیگر (مانند اثرات انفجاری) نیز شکست خورد.

قیمت سونی برای PS3 (E3 2006)

این کنفرانس مطبوعاتی E3 بود که باعث ایجاد بسیاری از الگوهای رفتاری ، مانند Giant Enemy Cancer و Riiiiidge Racer شد. اما کنفرانس مطبوعاتی سونی E3 در سال 2006 نیز با قیمت PS3 که برای اولین بار رونمایی شد (پرش به 1:49:30) معروف شد.

این شرکت قیمت 499 دلار برای PS3 20 گیگابایتی و یک ماموت 599 دلار برای مدل 60 گیگابایتی اعلام کرد. برای مقایسه ، ایکس باکس 360 با قیمت 299 دلار برای مدل بدون هارد دیسک و 399 دلار برای نسخه با هارد 20 گیگابایتی راهی بازار می شود. البته با انتخاب PS3 چند مورد اضافی دریافت کردید. این شامل پشتیبانی از Wi-Fi ، HDMI و به ویژه Blu-ray است. با این حال ، هنوز هم مانع زیادی برای ورود ایجاد می کند. بین این قیمت بالا ، نداشتن انحصاری با کیفیت در ابتدا و درگاه های ضعیف چند پلتفرمی ، جای تعجب نیست که چرا این کنسول در ابتدا مشکل داشت.

جیمی کندی با اکتیویژن (E3 2007)

میزبانان مشهور می توانند یک تجربه پرش از رویدادهای فنی و تلویزیونی باشند و اکتیویژن قطعاً هنگامی که جیمی کندی کمدین و بازیگر در سال 2007 میزبان کنفرانس E3 خود بود از دست داد. این کمدین به صحنه آمد و بلافاصله مشخص شد که وی اعدام نیست. بین نامیدن “باکره” به مخاطب ، فراموش کردن خطوط او و پاسخ تونی هاوک به او ، ظاهراً ظاهر یک قطار بود.

کندی از یک توسعه دهنده انگلیسی پرسید: “من فقط فکر می کردم که آیا می توانم مانند Ozzy Osbourne کل مصاحبه را انجام دهم؟” “کاملا. آیا الان این کار را نمی کنی؟ ”سازنده به خنده حضار پاسخ داد.

رژه ناخوشایند کونامی (E3 2010)

ناشر ژاپنی Konami نیز به لطف کنفرانس نسبتاً عجیب خود در سال 2010 ظاهر شد. این یکی همه چیز را داشت. luchadores که سیلی ، جادوگر ، توسعه دهندگان عجیب و غریب و مجری شوم.

صادقانه بگویم ، مطمئن نیستم که این به عنوان بدترین کنفرانس E3 شناخته شده باشد یا بهترین. او صمیمانه احساس می کند که در قلمرو “آنقدر بد که خوب است” می افتد.

قیمت Xbox One (E3 2013)

سونی و مایکروسافت خود را مستقیماً در E3 2013 معرفی کردند ، زیرا هر دو شرکت قبل از انتشار فصل تعطیلات در همان سال از کنسول های جدید خود رونمایی کردند. این فرصت مایکروسافت برای بدست آوردن حرکت از دست رفته در پایان نسل Xbox 360 / PS3 بود. متأسفانه ، این شرکت توپ را بیشتر به دلیل قیمت گذاری مالش داد.

سکوت ناخوشایند پس از اعلام Phil Spencer با قیمت 499 دلار برای این کنسول قابل لمس است (با پرش از مارک 1:21:00) و تقریباً مطابق با اعلام قیمت Sony PS3 در سال 2006 در E3 2006 است. چند مورد دلگرم کننده وجود داشت نقاط روشن هنگام رویدادی مانند Ryse: Son of Rome ، Sunset Overdrive ، Killer Instinct و Quantum Break. اما در آن زمان ، مایکروسافت به لطف تمرکز خود بر روی تلویزیون بازی و سیاست های بحث برانگیز بازی و اشتراک گذاری اصلی ، توپ را آزاد کرد ، چیزی که سونی در کنفرانس خود در آن سال مورد تمسخر قرار داد.

جسی ولز در EA Play 2017 (E3 2017)

EA تصمیم گرفته است جسی ولنز YouTuber را برای میزبانی یک بخش سریع در رویداد EA Play خود در E3 2017 استخدام کند. متأسفانه ، یک آشکار teleprompton به این معنی است که Wellens نمی تواند خطوط آن را بخواند. نتیجه یک دقیقه اول زندگی فوق العاده ناخوشایند از طریق YouTube بود.

اکنون می توانید ادعا کنید که YouTuber باید قسمت هایی از متن را حفظ کرده باشد. اما این دقیقاً همان کاری است که وی ادعا کرد فقط برای اینکه teleprompton بتواند سناریوی متفاوتی را در حین تمرین لباس ارائه دهد. ولز می گوید که پس از آن فیلمنامه دیگری به او داده شد و او نیز آن را بیاد آموخت ، فقط به این دلیل که بچه تلسکوپ در چند دقیقه اول از مشکل رنج می برد. در هر صورت ، لحظه ای که ولنس تهیه کننده اجرایی EA مارکوس نیلسون را “نیک” صدا می کند (یا “نیکل است؟”) بی ارزش است.


این همه برای لیست بهترین و بدترین لحظه های E3 ماست! آیا مواردی وجود دارد که به لیست اضافه کنید؟ از طریق نظرات به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *