ژوئن 20, 2021
تاریخ انتشار اندروید 12: چه زمانی روی گوشی شما خواهد آمد؟

تاریخ انتشار اندروید 12: چه زمانی روی گوشی شما خواهد آمد؟


ما هم اکنون در مرحله دوم انتشار اندروید 12 هستیم. اما نگران نباشید: هنوز از پایداری سیستم عامل برای پذیرش کاربران فاصله داریم.

آخرین مورد: اولین نسخه بتا اندروید 12 اینجا است ، اکنون آن را در Pixel خود دریافت کنید!

در حال حاضر اولین نسخه بتا را مشاهده کردیم. پیش از این ، با سه به روزرسانی کوچک در این میان ، سه پیش نمایش برای توسعه دهندگان مشاهده کرده بودیم. از این پس می توان حداقل سه نسخه بتا دیگر را انتظار داشت. تاریخ انتشار اندروید 12 باید به اندازه ای آسان باشد که بتوان در زمان راه اندازی بتا سوم یا چهارم تعیین کرد.

برای پروتکل ، سال گذشته برای عرضه اندروید 11 ، Google اولین نسخه بتا را در ژوئن و آخرین نسخه را در اوایل سپتامبر داشت. بسیار محتمل است که امسال شاهد یک برنامه بسیار مشابه (یا حتی زودتر) باشیم.

در ضمن ، آنچه را که تاکنون می دانیم در بخش بعدی ببینید.

تاریخ انتشار Android 12: تاریخچه تا به امروز

گوگل قصد دارد به روزرسانی های ماهانه را برای آندروید 12 منتشر کند. طبق آخرین اطلاعات رسمی ، ما می توانیم نسخه دوم بتا را در ماه ژوئن انتظار داشته باشیم. نسخه های بتا نرم افزار برای استفاده کاربر به اندازه کافی مناسب هستند (اگرچه هنوز چیزی نیستند که بخواهید به عنوان یک راننده روزانه استفاده کنید).

پس از چهار بار راه اندازی بتا ، کاهش تاریخ انتشار اندروید 12 آسان خواهد بود. بسته به چگونگی توسعه ، می تواند در اواسط یا اواخر ماه اوت باشد. ممکن است در اوایل سپتامبر باشد. با این حال ، همه گیری مداوم COVID-19 تقریباً همه صنایع را ویران کرده است ، بنابراین مهم است که انتظارات خود را کاهش دهید.

در حال حاضر ، این همان چیزی است که به طور رسمی راه اندازی شده است:

ما همین مقاله را با نسخه های رسمی بیشتری به روز می کنیم! در ضمن ، شما بیشتر امیدوارید که از اندروید 12 چه چیزی را ببینید؟ ما را در نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *