ژوئن 20, 2021
تلفن بعدی Microsoft Surface Duo ممکن است پاییز امسال وارد بازار شود

تلفن بعدی Microsoft Surface Duo ممکن است پاییز امسال وارد بازار شود


حداقل سطح Surface Duo مایکروسافت مشکل ساز بود ، اما به نظر می رسد این شرکت به دنبال اصلاح آن در سال 2021 است. Windows Central منابع ادعا می کنند که سرفیس Duo 2 (یا هر اسم دیگری که باشد) پاییز امسال تاریخ عرضه دارد ، احتمالاً در سپتامبر یا اکتبر.

Surface Duo 2 همچنین می تواند یک ارتقا performance عملکرد بسیار مورد نیاز باشد. طرفداران گفتند که تلفن دو صفحه ای “جدیدترین پرچمدار SoC” را برای سال 2021 تبلیغ می کند ، با این فرض که از Snapdragon 855 پیر (که از زمان عرضه Duo در سال 2020 منسوخ شده است) به Snapdragon 888 بسیار سریع تر منتقل می شود. انتظار 5G را دارید به طور مناسب ، و همچنین نشت به پشتیبانی NFC برای ویژگی های لمسی اشاره دارد.

متصل: بهترین تلفن های تاشو که می توانید خریداری کنید

همچنین شما یک سیستم دوربین بسیار پیشرفته خواهید داشت. به جای دوربین 11 مگاپیکسلی قبلی ، Surface Duo 2 شامل یک آرایه خارجی دوربین (پر از رونق) برای گرفتن عکس های پیشرفته است.

گزارش شده است که طراحی اساسی Surface Duo با چندین تغییر به Duo 2 منتقل خواهد شد. صفحه های “کمی بزرگتر” را در داخل خواهید دید همین نسبتاما با گوشه های گرد و قابهای نازک تر. به عبارت دیگر ، این گوشی باید بیشتر از یک نگهدارنده از سال 2019 به یک گوشی مدرن شباهت داشته باشد. با این حال ، شکل و اندازه کلی آن ثابت خواهد بود ، بنابراین اگر نشت دقیق باشد ، انتظار نداشته باشید که این اندازه جیب بیشتری داشته باشد.

با این حال ، برخی از سوالات از جمله قیمت باقی مانده است. قیمت اولین Surface Duo 1399 دلار است که جدید است و فروش آن را بسیار دشوار می کند مگر اینکه در اکوسیستم مایکروسافت سرمایه گذاری زیادی کرده باشید و بخواهید بسیاری از مشکلات اولیه تلفن را تحمل کنید. Surface Duo 2 اگر هزینه ای مشابه داشته باشد ، حتی اگر مشخصات بسیار رقابتی تر باشد ، می تواند با چالش های مشابهی روبرو شود. Galaxy Z Fold 2 به لطف عناصر داخلی قدرتمندتر ، نرم افزار قابل اعتماد و نمایشگر تاشو هوشمندتر ، احتمالاً خرید بهتری نسبت به Duo است و با این وجود اگر دنباله Duo گران بماند ، می تواند یک خرید هوشمندانه تری باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *