ژوئن 20, 2021
هنگام ضبط بر روی تلفن خود از کدام گزینه کیفیت فیلم استفاده می کنید؟

هنگام ضبط بر روی تلفن خود از کدام گزینه کیفیت فیلم استفاده می کنید؟


در طول سال ها ، ما پیشرفت های عظیمی در کیفیت فیلم های تلفن های هوشمند مشاهده کرده ایم که از وضوح استاندارد در اواخر سال 2000 به FHD و حتی ضبط 4K در اوایل سال 2010 رسیده است. در حقیقت ، این روزها پیدا کردن گوشی های شاخص با قابلیت ضبط 8K غیر معمول نیست.

ما تعجب می کنیم تنظیم کیفیت فیلم چیست بدنه اندروید خوانندگان در واقع هنگام ضبط فیلم استفاده می کنند. آیا بالاترین وضوح ممکن را انتخاب می کنید ، نرخ فریم را در اولویت قرار می دهید یا هنوز با کمترین وضوح ممکن عکس می گیرید؟ با پاسخ دادن به نظرسنجی ما در زیر ، ما را مطلع کنید!

من ایده استفاده از ضبط با کیفیت 4K / 60fps را دوست دارم ، با این وجود وضوح زیادی بدون کاهش نرخ فریم به من می دهد. اما راننده روزانه من Vivo X60 Pro Plus است و حالت فیلمبرداری فوق العاده پایدار آن فقط به 1080p / 60fps می رسد ، در حالی که حالت های 4K و 8K بیش از تجربه من احساس سر و صدا می کنند. بنابراین در عوض من به حالت 1080p / 60fps پایبند هستم.

من همچنین می بینم که چند نفر ویدیوی 8K را قبول می کنند ، زیرا ممکن است این گزینه با کیفیت را به عنوان یک سری عکس در نظر بگیریم و فریم های 33MP from از فیلم ها استخراج کنیم. اما معامله این است که شما حجم زیادی از پرونده را دریافت می کنید.

ما همچنین دیده ایم که کیفیت فیلمبرداری بسته به دوربین بعضی از تلفن ها متفاوت است ، به طوری که برخی دستگاه ها ضبط 8K از فیلمبردار اصلی را ارائه می دهند ، اما در بسیار گسترده آن را به 4K / 60fps کاهش می دهند. اگر در این اردوگاه هستید ، فقط گزینه ای را که بیشتر اوقات استفاده می کنید انتخاب کنید. از گزینه کاملاً متفاوتی مانند 4K در ضبط 24 فریم در ثانیه یا 6K استفاده می کنید؟ سپس به “دیگری” رأی دهید و در زیر نظر بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *