ژوئن 20, 2021
ویژگی “Quick Tap” آندروید 12 که همراه با تلفن های Pixel ارائه می شود

ویژگی “Quick Tap” آندروید 12 که همراه با تلفن های Pixel ارائه می شود


از آنجا که اولین بررسی توسعه دهنده برای آندروید 12 منتشر شد ، شاهد نکاتی از یک ویژگی پنهان با نام رمز “کلمبوس” هستیم. شما می توانید با هک کردن کلمبوس را به کار بیندازید ، اما او در دسترس کسی نبود.

با انتشار نسخه امروز بتای اندروید 12 ، همه چیز تغییر می کند. اکنون می دانیم که کلمبوس در واقع Quick Touch نامیده می شود. ویژگی انحصاری Pixel به شما امکان می دهد با دو بار ضربه زدن به پشت تلفن ، کارهای مختلفی را انجام دهید.

متصل: ویژگی های اندروید 12: هر آنچه باید بدانید

از آنجا که دسترسی به این ویژگی آسان است و کاملاً اصلاح شده به نظر می رسد ، تا حد زیادی تضمین شده است که به راه اندازی پایدار Android 12 راه پیدا خواهد کرد. این احتمالاً خبر خوبی برای طرفداران Pixel است که ممکن است با این واقعیت روبرو شده باشند که گوگل به ظاهر “طرفهای فشرده” محبوب Pixel 5. این ویژگی – که به طور رسمی Active Edge نامیده می شود – به روشی کاملاً مشابه با ویژگی جدید کار می کند.

لمس سریع: نحوه فعال سازی و استفاده از آن

برای اینکه Quick Tap با Pixel خود با جدیدترین نسخه Android 12 کار کنید ، به تنظیمات بروید و جستجو کنید. برعکس ، می توانید به تنظیمات> سیستم> حرکات.

پس از حضور ، می توانید ویژگی را روشن یا خاموش کنید (به طور پیش فرض خاموش است). اگر آن را روشن کنید ، یک دسته گزینه برای کاری که می خواهید حرکت لمسی دو لمسی انجام دهد ، خواهید داشت. آنها عبارتند از:

  • عکس بگیرید
  • دستیار Google را فعال کنید
  • چندرسانه ای را پخش یا مکث کنید
  • منوی برنامه های اخیر را باز کنید
  • نمایش منوی کشویی اعلان ها
  • یک برنامه خاص را باز کنید

در انتها نیز گزینه ای وجود دارد که برای فعال کردن عملکرد به ضربه های محکمتر نیاز دارید. اگر متوجه شوید که به طور دوره ای سریع ضربه سریع را فعال می کنید ، این می تواند مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *