ژوئن 20, 2021
Android 12 beta 2 با داشبورد حریم خصوصی همراه است

Android 12 beta 2 با داشبورد حریم خصوصی همراه است


android 12 beta 1 دست تنظیمات سریع را فشار دهید یک صفحه تاریک صفحه اطلاع رسانی را به پایین بکشید

جیمی وستنبرگ / مرجع آندروید

TL ؛ دکتر

  • امروز ، گوگل اندروید 12 بتا 2 را راه اندازی کرد.
  • این به روزرسانی شامل تعدادی از ویژگی های حفظ حریم خصوصی و امنیتی از جمله داشبورد حفظ حریم خصوصی است.
  • متأسفانه ، ویژگیهای سفارشی متن مدار مورد انتظار هنوز مانند MIA به نظر می رسند.

ماه گذشته ، گوگل اولین نسخه بتا اندروید 12 را در طول Google I / O 2021 منتشر کرد. با این حال ، قبل از آن ، گوگل قول بسیاری از ویژگی های جدید را داد که در این نسخه بتا وجود ندارد.

خوشبختانه برخی از این ویژگی های وعده داده شده در Android 12 beta 2 وجود دارد که اکنون در دسترس هستند. این شامل ویژگی داشبورد حریم خصوصی و همچنین بسیاری از تغییرات حریم خصوصی و امنیتی است. همچنین روش جدیدی برای اتصال به شبکه ها وجود دارد که شباهت زیادی به One UI سامسونگ دارد.

متصل: Android 12 beta عملی: شخصی ترین نسخه اندروید تاکنون

با این حال ، ویژگی مورد انتظار مردم – طراحی مجدد زیبایی شناختی متن گرا – هنوز MIA است.

برای نصب Android 12 beta 2 به Pixel 3 / 3XL ، Pixel 3a / 3a XL ، Pixel 4/4 XL ، Pixel 4a / 4a 5G یا Pixel 5 نیاز دارید. آیا Pixel ندارید؟ در اینجا با بررسی سایر پیشنهادات مربوط به OEM های شخصی مشورت کنید. اگر بتا را قبلاً نصب کرده اید ، باید به زودی اعلان OTA دریافت کنید.

صفحه حریم خصوصی Android 12 beta 2

داشبورد حریم خصوصی Android 12

از آنجا که اپل تغییرات اساسی در حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آیفون خود ایجاد کرد ، اجتناب ناپذیر بود که گوگل مجبور به پاسخ دادن باشد. بخشی از این پاسخ داشبورد جدید حریم خصوصی است. Google اطلاعات زیادی راجع به این مورد در Google I / O در اختیار ما قرار داده است. اکنون ، اما در واقع می توانیم آن را امتحان کنیم.

متصل: تاریخ انتشار اندروید 12: چه زمانی می توانید انتظار راه اندازی آن را داشته باشید؟

همانطور که از نام آن انتظار دارید ، داشبورد رازداری در Android 12 beta 2 به شما نمای کلی از حالت حریم خصوصی تلفن خود می دهد. مانند ثروت دیجیتال گوگل ، این فروشگاه یک طرفه باید به شما کمک کند ببینید آیا چیزی برای تغییر امنیت تلفن شما وجود دارد که می خواهید آن را تغییر دهید.

در اینجا ما اطلاعات کاملی از آنچه تاکنون در مورد داشبورد حریم خصوصی می دانیم ، داریم.

سایر خصوصیات حریم خصوصی و امنیتی

android 12 privacy داشبورد میکروفون دوربین هشدار تنظیمات سریع

علاوه بر داشبورد حریم خصوصی ، Google ویژگی های جدیدی را در رابطه با امنیت میکروفون و دوربین در Google I / O نشان داد. با این وجود ، همانند داشبورد ، این ویژگی ها در بتا اول وجود نداشت. خوشبختانه اندروید 12 بتا 2 آنها را دارد!

ابتدا ، در گوشه بالا سمت راست ، نشانگرهایی برای استفاده از میکروفون و دوربین وجود دارد. وقتی برنامه از یکی از این سیستم ها استفاده می کند ، ظاهر می شوند. این به شما اطمینان می دهد که اگر نمادها را نمی بینید از سیستم ها استفاده نمی شود.

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب Android 12 Beta – راهنمای گام به گام

همچنین ، اگر می خواهید آنها را به صورت دستی خاموش کنید تا هیچ برنامه ای نتواند به آنها دسترسی پیدا کند ، سوئیچ برای آن وجود دارد. همانطور که در GIF بالا مشاهده شده است ، شما می توانید به راحتی میکروفون ، دوربین یا هر دو را از طریق کاشی های سریع تازه طراحی شده قطع کنید.

سرانجام ، هنگامی که برنامه ای به محتوای کلیپ بورد شما دسترسی دارد ، سیستم عامل اکنون با اعلان toast به شما هشدار می دهد. اگر محتوای کلیپ بورد از همان برنامه باشد ، اعلان رخ نمی دهد. این روش خوبی برای فهمیدن این خواهد بود که هرگونه اطلاعات حساسی را که کپی می کنید به برنامه هایی که انتظار ندارید نمی رود.

ارتباطات تغییر می کند

تغییرات در اتصال Android 12

Android 12 beta 2 راهی جدید برای تعامل با اتصالات شبکه شما را معرفی می کند. در Android 11 ، مانند اکثر نسخه های Android قبل ، با فشار طولانی روی Wi-Fi Quick Tile شما را به قسمت Networks تنظیمات Android می رساند. با این حال ، شما یک پاپ آپ عالی با پرکاربردترین سوئیچ ها و اتصالات دریافت می کنید.

این بسیار یادآور UI سامسونگ است که ویژگی مشابهی دارد. بین صفحات دوباره طراحی شده در تنظیمات Android ، مشخص است که Google به دنبال One UI برای الهام با Android 12 است.


این تغییرات بزرگ با Android 12 beta 2 است! طبق معمول ، احتمالاً در طول روز تغییرات دیگری را در این به روزرسانی خواهیم یافت ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *