ژوئن 20, 2021
اختصاصی: عکس های درز کرده اولین لپ تاپ BBK Electronics ، Realme Book را نشان می دهد

اختصاصی: عکس های درز کرده اولین لپ تاپ BBK Electronics ، Realme Book را نشان می دهد


جلد لپ تاپ Realme Book BBK Electronics به بیرون درز کرد

TL ؛ دکتر

  • بدنه اندروید عکس های منحصر به فرد اولین لپ تاپ را از BBK Electronics – شرکت مادر OnePlus ، Oppo و دیگران – به دست آورده است.
  • این لپ تاپ از صفحه نمایش 3: 2 و طراحی برخوردار خواهد بود که به شدت از MacBook های اپل الهام گرفته شده است.
  • این لپ تاپ اخیراً توسط مدیر عامل Realme در هند و اروپا در توییتر مورد تمسخر قرار گرفت.

بدنه اندروید تصاویری از نمونه اولیه لپ تاپ Realme Book را دریافت کرده است. اگرچه تاکنون فقط یک نگاه به این لپ تاپ دیده ایم ، اما این عکس ها نمای بهتری را در طراحی و طرز کار ارائه می دهند. این درز انحصاری همچنین نام لپ تاپ و نام تبلت Realme را تأیید می کند (اطلاعات بیشتر در زیر).

همچنین ببینید: چه کسی BBK ، دومین تولید کننده بزرگ تلفن در جهان است؟

BBK Electronics شرکت مادر مارک های تلفن های هوشمند مانند OnePlus و Oppo است. با گذشت سال ها ، این یک حضور عظیم در فضای گوشی های هوشمند شده است. با Realme ، کمی متنوع می شود. ما دیده ایم که Realme یک مارک فرعی به یک مارک فرعی برای گسترش در اکوسیستم خانگی راه اندازی کرده است. به نظر می رسد این لپ تاپ Realme Book گامی دیگر به سمت متنوع سازی است.

کتاب Realme دارای نمایشگری 3: 2 و طراحی الهام گرفته از MacBook خواهد بود

تاریخ انقضا لپ تاپ Realme Book BBK Electronics 4

Realme برای الهام بخش MacBook بسیار پیچیده نیست. مدیرعامل Realme برای هند و اروپا اخیراً كتاب Realme را در توییتر طعنه زده است و نگاه كوتاهی به این محصول دارد. می توانید لپ تاپ را که از پاکت دفتر بیرون می آید مشاهده کنید. ترفند پاکت اداری از زمان اولین رونمایی از MacBook Air در سال 2008 در حال کار است. استیو جابز هنگام رونمایی MacBook Air را از یک پاکت مشابه خارج کرد.

عکس ها بدنه آلومینیومی و قاب های فوق العاده نازک را نشان می دهد. همچنین می توان شبکه های مشبک با بلندگوهای دوگانه را در زیر بدنه مشاهده کرد ، به این معنی که بلندگوهای استریو روی صفحه قرار می گیرند. این بدیهی است که یک لپ تاپ ویندوزی است و با توجه به سابقه قیمت گذاری Realme ، می توان انتظار داشت قیمت آن رقابتی باشد.

تفاوت عمده در اینجا به نظر می رسد صفحه نمایش 3: 2. این شرکت احتمالاً علاوه بر حاشیه های باریک ، این نسبت صفحه نمایش را به عنوان یک نقطه فروش اصلی این لپ تاپ به بازار عرضه می کند. شارژ USB-C همچنین می تواند در کتاب Realme وجود داشته باشد ، اگرچه ما هنوز تایید صحیحی در این مورد نداریم. ویژگی ها نیز بسته به گزینه های پیکربندی Realme احتمالاً متفاوت خواهند بود.

انقضا Bon پاداش: قرص Realme Pad

تبلت Realme Pad BBK Electronics منقضی شده است

متأسفانه ، ما عکس قرص Realme آینده را دریافت نکردیم. با این حال ، عکس بالا احتمالاً به این معنی است که ما می توانیم انتظار داشته باشیم در هفته آینده Realme GT 5G در معرض نمایش جهانی قرار گیرد. این کوچکی که می توانیم از عکس استخراج کنیم شامل یک طرح مربع ، یک دوربین یا دو دوربین در پشت و چیزی شبیه ساختار فلزی است.

Realme شرکت BBK در میان بازارهای دیگری مانند چین ، سایر مناطق جنوب شرقی آسیا و اروپا حضور پررنگی در هند دارد. بعید است که این لپ تاپ یا تبلت هرگز به سواحل ایالات متحده برخورد کند. با این حال ، ما می دانیم که BBK محصولات خود را در زیر مارک های مختلف مختلف خود تکرار می کند. بنابراین ، روزی می توانیم فقط یک لپ تاپ OnePlus یا یک تبلت Vivo تهیه کنیم.

تاریخ دقیق عرضه لپ تاپ و تبلت هنوز مشخص نیست ، اما عکس ها به وضوح در سایت راه اندازی Realme GT 5G گرفته شده است که برای 15 ژوئن ساعت 13:00 UTC + 1 برنامه ریزی شده است – اگر می خواهید این را تماشا کنید به صورت زنده ، می توانید این کار را در کانال YouTube Realme انجام دهید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *