ژوئن 20, 2021
مایکروسافت دستگاه های پخش جریانی ویژه ای را برای بازی های ابری Xbox ارائه می دهد

مایکروسافت دستگاه های پخش جریانی ویژه ای را برای بازی های ابری Xbox ارائه می دهد


کنترل کننده های سری xbox x series vs s

الیور کریگ / مرجع آندروید

TL ؛ دکتر

  • مایکروسافت اعلام کرده است که دستگاه های پخش جریانی ویژه ای را برای بازی های ابری ارائه می دهد.
  • با این کار کاربران می توانند بازی های Xbox را روی تلویزیون یا مانیتور خود بدون سخت افزار اضافی انجام دهند.

به نظر می رسد مایکروسافت با سرویس Game Pass خود از موفقیت های زیادی برخوردار است و حتی یک سرویس بازی ابری نیز ارائه می دهد تا بتوانید عناوین Xbox را در رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بازی کنید.

حال ردموندی اعلام کرده است که در حال ساخت دستگاه های پخش جریانی خود برای Xbox Cloud Gaming است. مایکروسافت می گوید این به شما امکان می دهد بازی های Xbox را روی تلویزیون یا مانیتور خود جریان دهید.

در مورد انتظارات از نظر فاکتور و قیمت هیچ صحبتی در دست نیست ، اما حدس می زنیم که ممکن است به شکل استیک استریم ، شبیه چیزی مانند Amazon Fire TV Stick باشد.

پوشش بیشتر Xbox: Xbox Series X در مقابل Series S – تفاوت چیست و کدام یک را باید بخرید؟

این اولین باری نیست که مایکروسافت با این فاکتور برخورد می کند ، زیرا این شرکت ظاهراً به اصطلاح Stick Stream Project Hobart را در سال 2016 لغو کرد. طبق گزارشات آن زمان ، قرار بود با 99 دلار در دسترس باشد. انتظار می رود دستگاه های جریان جدید پشتیبانی از برنامه های دیگر مانند Netflix را ارائه دهند.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که در حال کار با سازندگان تلویزیون برای “تعبیه تجربه Xbox” در تلویزیون های هوشمند است. به این ترتیب ، برای پخش عناوین Xbox (احتمالاً از طریق پخش جریانی) فقط به یک کنترلر احتیاج دارید.

این شرکت همچنین گفت که در مرحله “آخرین مرحله” به روزرسانی مراکز داده خود با کنسول های Xbox Series X قرار دارد. این امر باید منجر به زمان بارگیری سریعتر ، بهبود جلوه های بصری و موارد دیگر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *