ژوئن 20, 2021
ما از ما پرسیدیم ، شما به ما گفتید: یک ویژگی وجود دارد که می توانید با S21 FE ارزان تر از آن صرف نظر کنید

ما از ما پرسیدیم ، شما به ما گفتید: یک ویژگی وجود دارد که می توانید با S21 FE ارزان تر از آن صرف نظر کنید


Samsung Galaxy S20 FE back 5

اعتبار: David Mistletoe / Android Authority

Samsung Galaxy S20 FE یکی از محبوب ترین پرچمداران سال گذشته بود که دلیل خوبی هم برای آن ارائه شد. این شرکت ضمن ارائه ویژگی های درجه یک مانند دوربین تله ، مقاومت در برابر آب و شارژ بی سیم ، توانسته است پول زیادی را به پول تحویل دهد.

همه نگاه ها به Galaxy S21 FE معطوف است و همچنان این روند پرچمدار ارزان قیمت برای سامسونگ را ادامه می دهد و شایعه جدید نشان می دهد که این گوشی حتی ارزان تر از گوشی قبلی است. قیمت پایین تر معمولاً با یک یا دو مصالحه همراه است ، بنابراین ما را به فکر انداخت که برای S21 FE ارزان تر چه چیزی را کنار می گذارید.

برای ارزان تر بودن Galaxy S21 FE از کدام ویژگی چشم پوشی می کنید؟

نتایج

ما نظرسنجی را در روز دوشنبه ، 7 ژوئن ، با بیش از 2300 رأی شمارش شده در زمان نگارش ، منتشر کردیم. و نتایج نشان می دهد که تقریباً 40٪ از پاسخ دهندگان مایل به شارژ بی سیم در ازای ارزان تر بودن Galaxy S21 FE هستند. این بزرگترین انتخاب در نظرسنجی بود ، اما امیدواریم سامسونگ در صورت قطع شارژ بی سیم شارژ سریعتر کابل را ارائه دهد.

شارژر و لوازم جانبی موجود در جعبه دومین ویژگی محبوب بود که از بین رفت ، زیرا 14.4٪ از پاسخ دهندگان گفتند که اگر این به معنای قیمت پایین تر باشد ، از این لوازم اضافی چشم پوشی می کنند. این امر از نزدیک با 5G (14.1٪) دنبال شد ، که وقتی S20 FE دارای یک نوع 4G بود ، قابل درک است ، در حالی که 5G کمتر از 6GHz در مقایسه با LTE بهبودی در بازی ندارد.

دوربین های ارزان تر / کم انعطاف پذیر (12٪) ، مقاومت در برابر آب (10٪) ، جدیدترین و بهترین SoC (8٪) و “دیگران” (2٪) نتایج را کامل کردند.

نظرات

  • Wongwatt: خوشحال می شوم که از تمام تنظیمات سیستم عامل فرض شده برای افزودن ارزش به سامسونگ و استفاده از Android One صرف نظر کنم. چون از تورم سامسونگ متنفرم.
  • stolnheartdealr: دوربین ها در لیست اهمیت اول ، SoC بعدی و مقاومت در برابر آب قرار دارند. هر کس دیگری که در این لیست است می تواند تبر را تا آنجا که من فکر می کنم بدست آورد.
  • حسین الموبارک: چرا فقط در یک عملکرد بایستید؟ من می خواهم 5G را کنار بگذارم – از آنجا که در اینجا NZ در بیشتر مناطق وجود ندارد ، مقاومت در برابر آب ، زیرا من تلفن خود را در آب ، سرامیک یا شیشه غوطه ور نمی کنم ، زیرا روزی که تلفن را برمی دارم ، در صورت وجود یک پلاستیک یا سرامیک ، شارژ بی سیم ، هیچ کس تفاوت را درک نخواهد کرد ، زیرا در پایان روز هنوز باید تلفن را روی شارژر بگذارید ، چرا آن را فقط روشن نمی کنید؟ اگر جدیدترین SoC را دریافت نکنم ، هیچ مشکلی ندارم ، زیرا برای بازی در بازی هایی که به کارت گرافیک مجزا احتیاج دارند (فقط برخی Candy Crush) از تلفن استفاده نمی کنم.
  • tarfin: برای من ، من دوربین پیشرفته را رها می کنم. این مورد در A71 5G من بسیار خوب عمل می کند و اگر من به گزینه های حرفه ای بیشتری نیاز داشتم ، DSLR منطقی تر خواهد بود.

از اینکه در نظرسنجی ما رأی دادید و نظر دادید متشکریم! اگر شارژ بی سیم وجود نداشت آیا Galaxy S21 FE ارزان تری می خرید؟ در زیر به ما بگویید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *