ژوئن 20, 2021
مطالعه سیستم عامل اکسیژن 11 باعث خشم کاربران OnePlus 7 / 7T می شود

مطالعه سیستم عامل اکسیژن 11 باعث خشم کاربران OnePlus 7 / 7T می شود


وان پلاس مورد انتقاد کاربران سری OnePlus 7 و 7T قرار گرفته است. بروزرسانی پایدار اندروید 11 در تلفن ها مورد انتظار بسیاری قرار گرفت و در واقع مشکلات زیادی وجود داشت و باعث شد کاربران تمایل به بازگشت به اندروید 10 داشته باشند. اکنون ، مطالعه اخیر در مورد نرم افزار Oxygen OS 11 کاربران OnePlus 7 / 7T را بیشتر عصبانی کرده است. .

این مطالعه با هدف پرسش از کاربران پیشرو وان پلاس 2019 در مورد تجربه خود با استفاده از مجموعه پایدار Oxygen OS 11 انجام شده است. وقتی اولین بار منتشر شد ، وی از نظر کاربران در مورد ویژگی Always On Display (AOD) در سری OnePlus 7 / 7T پرسید. با این حال ، این شرکت فراموش کرده است که این ویژگی هنوز در تلفن ها در دسترس نیست ، گرچه کاربران ماه ها از آن شکایت داشته اند.

متصل: هر آنچه در مورد Oxygen OS 11 باید بدانید

Always on display (AOD) یکی از قابل توجه ترین ویژگی های از دست رفته در بروزرسانی پایدار اندروید 11 برای سری OnePlus 7 و OnePlus 7T است. اگرچه AOD در بتا باز برای OnePlus 7 و OnePlus 7T در دسترس بود ، اما هرگز به نسخه پایدار Oxygen OS 11 که در مارس منتشر شد ، نرسید. بنابراین س askingال از کاربران در مورد تجربه خود با این ویژگی فقط آنها را خشمگین کرد و در فروم وان پلاس مبحث طولانی درباره خرابی گوشی های اندروید 11 را شروع کرد.

فقط برخی از نظرات کاربران در نظرسنجی Oxygen OS 11 را برای OnePlus 7 / 7T بررسی کنید.

اگرچه ممکن است وان پلاس با افزودن سوال AOD به نظرسنجی خود اشتباه بزرگی مرتکب شده باشد (قبلاً حذف شده است) ، اما روحیه بزرگتری که می توانیم از نظرات جمع کنیم عدم اعتماد روزافزون به شرکت است.

کاربران فقط از پرسیدن OnePlus در مورد ویژگی ای که در واقع در تلفن هایشان ارائه نمی دهد ناراحت نیستند. بسیاری ابراز نگرانی کرده اند که به روزرسانی های OnePlus کند ، پر از اشکال شده و تجربه اولیه سیستم عامل اکسیژن را خراب می کند.

در همین حال ، تقریباً سه ماه پس از انتشار OnePlus نسخه پایدار اندروید 11 برای سری OnePlus 7 و 7T ، کاربران هنوز با مشکلاتی مانند تخلیه باتری ، گرم شدن بیش از حد ، خطاهای صوتی و موارد دیگر روبرو هستند. وان پلاس در ماه مه با چند اصلاحیه بروزرسانی سری OnePlus 7 و 7T را منتشر کرد ، اما به نظر می رسد بسیاری از مشکلات قبلی هنوز باقی مانده است.

در مورد AOD OnePlus 7 / 7T ، این شرکت باید ایده آل این ویژگی را در نسخه پایدار آینده منتشر کند ، زیرا در حال حاضر در حال آزمایش است. با این حال ، هیچ زمانی برای زمان وقوع این اتفاق وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *